Робоча зустріч голови Ужгородської районної державної адміністрації Радіона Кіштулинця

Відбулася робоча зустріч голови Ужгородської районної державної адміністрації Радіона Кіштулинця із заступником голови Закарпатської обласної державної адміністрації Петром Добромільським.

На зустрічі розглянули питання щодо співпраці і взаємодії з громадськими благодійними організаціями району, з громадськими організаціями учасників АТО/ООС, стан соціального захисту учасників антитерористичної операції та  якісне забезпечення соціального захисту жителів Ужгородського району, а особливо вразливих верств населення.

Питання соціального захисту населення Ужгородського району на постійному контролі голови райдержадміністрації Радіона Кіштулинця.

Остання зміна сторінки: 02-11-2021 16:29