Робоча зустріч голови райдержадміністрації щодо встановлення (зміни) меж села Турички Тур’є-Реметівської ТГ

Голова Ужгородської районної державної адміністрації провів робочу зустріч з Тур’є-Реметівським сільським головою Надією Девіцькою, директором ДП „Ужгородське лісове господарство” Ярославом Кополовцем, старостою села Турички Владиславом Пловайком щодо встановлення (зміни) меж села Турички Тур’є-Реметівської ТГ Ужгородського району.

В ході засідання присутні ознайомились з матеріалами проекту. Представлений проект було розроблено проектною організацією ТОВ «Моя Земля».

В ході обговорення було наголошено, що погодження та реалізація даного проекту надасть громаді можливість для створення територіальних умов для самостійного вирішення земельних питань місцевого значення, виходячи з інтересів територіальної громади, власників земельних ділянок та землекористувачів.

Остання зміна сторінки: 17-01-2022 13:09