Робоча виїзна нарада голови району щодо проведення поточного ремонту на автошляху Ужгород-Ярок

Голова Ужгородської районної державної адміністрації Радіон Кіштулинець провів виїздну робочу зустріч з представниками Служби місцевих доріг у Закарпатській області.

Під час робочої поїздки голова району особисто оглянув та проінспектував стан дорожнього покриття на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення С 071201 Ужгород-Ярок. Було обговорено поточний ямковий ремонт протяжністю 10 км на цьому автошляху, який заплановано виконати найближчим часом, а також  технічні питання виконання дорожніх робіт, план та послідовності дій ремонту дороги, задля безпечного руху автомобільного транспорту у цьому напрямку.

„Наша головна мета, щоб усі автошляхи Ужгородщини стали сучасними та безпечними для користувачів”, - зазначив голова райдержадміністрації Радіон Кіштулинець.

Остання зміна сторінки: 01-12-2021 11:20