Робоча поїздка щодо завершення будівництва АЗПСМ

В Ужгородському районі завершується будівництво амбулаторій загальної практики сімейної медицини  за рахунок коштів державного та місцевого бюджетів. У зв’язку з цим в.о. голови райдержадміністрації  Христина Мацко, заступник голови Віталій Дупин та керівник апарату Руслана Боднарюк відвідали АЗПСМ села Малий Березний та Дубриничі Дубриницько- Малоберезнянської територіальної громади.

Будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с.Малий Березний знаходиться на завершальному етапі. Амбулаторія збудованя на 85% найближчим часом планується закупівля медичного устаткування.

В амбулаторії загальної практики сімейної медицини села Дубриничі будівельні роботи вже завершені. Амбулаторія знаходиться на етапі виготовлення дозволу на здачу будівлі в експлуатацію.

Нові АЗПСМ відповідатимуть сучасним вимогам, розробленим у МОЗ України, та будуть устатковані необхідним для закладів первинної медицини обладнанням. Завдяки значній державні підтримці жителі району вже найближчим часом  зможуть отримати медичні послуги в сучасних амбулаторіях з новітнім  обладнанням.

Остання зміна сторінки: 22-04-2021 15:18