Робоча поїздка начальника Ужгородської РВА до Холмківської територіальної громади.

Начальник Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець провів робочу зустріч із головою Холмківської територіальної громади Тетяною Вачилею.

Присутні обговорили ряд практичних питань, серед яких — соціально- економічний розвиток громади в умовах воєнного стану, підтримка тимчасово внутрішньо-переміщених осіб, робота освітніх, соціальних, культурних та спортивних закладів, перспективне будівництво житла для внутрішньо - переміщених осіб, не оминули й питання щодо переходу закладів освіти на альтернативні джерела опалення.

Окрім того, особливу увагу приділили питанню обмеження споживання електроенергії, яке зараз номер один для всієї України.

Остання зміна сторінки: 21-10-2022 11:03