Робоча нарада щодо розміщення на території району об’єкта з переробки ТПВ

Сьогодні в райдержадміністрації відбулась робоча зустріч голови РДА Вячеслава Дворського з представниками структур області та міста щодо  розміщення об’єкту з переробки твердих побутових відходів на території району. Участь у заході взяли  Олег Боршовський – головний архітектор міста Ужгород, Юрій Шпонтак – директор департаменту екології та природних ресурсів ОДА; Іван Бірак – директор КП Закарпатської обласної ради „Будкомплектор”, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та інші.

Присутні обговорили першочергові кроки з реалізації проекту. Наразі готується розпорядчий документ щодо розроблення детального плану території для розміщення об’єкту з переробки твердих побутових відходів за межами населених пунктів. Буде підписано трьохсторонню угоду між розробником, замовником та платником. Паралельно розробляється районна Програма щодо поводження із твердими побутовими відходами.

Також учасники зустрічі обговорили питання щодо відновлення каналу «К», що розташований на території, відведеній під об’єкт з переробки твердих побутових відходів.

Остання зміна сторінки: 09-04-2020 14:45