Робоча нарада щодо будівництва амбулаторій в селах Ратівці та Невицьке

Сьогодні перший заступник голови райдержадміністрації Христина Мацко провела робочу нараду з заступником голови Оноківської ОТГ Михайлом Лабою та головою Ратівецької сільської ради Тетяною Андрусь щодо  будівництва амбулаторій загальної практики-сімейної медицини в с.Ратівці та Невицьке.

Оскільки розпорядниками коштів державної субвенції визначено сільські ради присутні інформували про дотримання календарних строків освоєння державної субвенції .

Оноківська сільська рада заключила договір на будівництво амбулаторії з ТОВ «УЖ-СТРОЙ», визначено Уповноважену особу на проведення спрощених закупівель. Готові до початку будівельних робіт.

В Ратівецькій сільській раді роботи йдуть повільніше, триває розгляд пропозицій щодо визначення виконавця будівництва.

Під час надари надано рекомендації щодо механізму освоєння державних коштів, реалізації проекту та дотримання графіку виконання робіт.

Остання зміна сторінки: 21-05-2020 15:22