Різдвяна коляда в Ужгородській районній державній адміністрації

На передодні різдвяних свят, з Різдвяною колядою до Ужгородської районної державної адміністрації завітав зразковий аматорський фольклорний колектив „Родина” Тур’є – Реметівської територіальної громади під керівництвом Ольги Мицьки.

Талановиті колядники виконували  колядки та щедрівки,  бажали миру і злагоди, щастя, радості та усяких гараздів.

Після виконання коляд, голова Ужгородської районної державної адміністрації Радіон Кіштулинець щиро подякував виконавцям за різдвяний дух, за те, що зберігають і примножують українські християнські традиції, за щирі віншування та колядки, а також за подарований гарний настрій. Привітав їх з Новим Роком та Різдвом Христовим.  Побажав в новому році здоров'я, добробуту, Божої благодаті, успіхів у навчанні та гарних оцінок.

Остання зміна сторінки: 05-01-2022 16:06