Рейдовими мобільними групами здійснюються перевірки щодо дотримання карантинних обмежень

В Ужгородському районі, щоденно, під контолем керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в Ужгородському районі Віталія Дупина рейдовими мобільними групами здійснюються перевірки щодо дотримання карантинних обмежень суб’єктами господарювання, релігійними організаціями, транспорту, осіб які перебувають на самоізоляції. Також проводяться роз’яснювальні роботи щодо виконання вимог протиепідемічних заходів в умовах карантину

До складу рейдових груп входять: працівники поліції, держспоживслужби та органів місцевого самоврядування. Так, за грудень 2021 року було проведено заходи та складено адміністративні матеріали:

- перевірено 2546 осіб, що перебувають на самоізоляції;

- перевірено 2062 суб’єкти господарювання  та складено у зв’язку з виявленими порушеннями 257 протоколів;

- перевірено 684 громадські місця та винесено 1114 постанов про адміністративне правопорушення (порушення маскового ружиму);

- під час проведення богослужінь перевірено 191 релігійну організацію.

„Під час перевірок особливу увагу правоохоронці приділяють наявності «зелених» COVID-сертифікатів як у надавачів послуг та продавців товарів, так і у покупців та відвідувачів закладів. Крім того, перевіряють наявність необхідних засобів захисту у приміщеннях, розмежування площі відповідно до діючих вимог, заповненість торгових залів, наявність дезінфікуючих засобів тощо”, - зазначив заступник голови Ужгородської райдержадміністрації Віталій Дупин.

Робота у зазначеному напрямку продовжується. Закликаємо відповідально поставитися до карантинних обмежень. Бережіть здоров’я!

Остання зміна сторінки: 04-01-2022 14:29