Реалізація проєкту USAID «Зміцнення громадської довіри» на території Ужгородського району

З перших днів широкомасштабної війни Ужгородська районна військова адміністрація активно долучилася до допомоги людям, які вимушено покидають свої рідні домівки, рятуючись від обстрілів, ракетних атак російських окупантів. Наразі в територіальних громадах району налагоджена ефективна система поселення, постачання та забезпечення людей необхідними для життя речами.

Завдяки тісній співпраці Ужгородської районної військової адміністрації з  громадською організацією „Волонтери Закарпаття” протягом останніх двох тижнів на території Ужгородського району комунальним освітнім закладам, які розмістили у себе внутрішньо переміщених осіб було надано побутову техніку, миючі засоби, матраци та постільну білизну. Це стало можливим завдяки реалізації проєкту USAID «Зміцнення громадської довіри».

Дякуємо „Волонтерам Закарпаття” та всім хто долучився до реалізації проєкту.

Працюємо далі.

Все буде Україна!