Райдержадміністрація щиро вітає маленьких громадян Ужгородщини із Днем захисту дітей!

Щороку у перший день літа міжнародна спільнота відзначає День захисту дітей.

Діти — це сенс нашого життя, в них втілюються всі наші надії та сподівання. Кожен із батьків вірить, що його дитина буде кращою, ніж він сам, успішнішою, щасливішою. Тож давайте, шановні дорослі, не чекати якогось абстрактного завтра, а вже нині дарувати нашим діткам те щасливе дитинство, на яке вони заслуговують, робити приємні сюрпризи й докладати всіх зусиль, аби їхнє майбутнє було світлим

Любі діти! Ви – майбутнє Української Держави, наша опора, впевненість у завтрашньому дні.

Творіть, здобувайте нові знання, розвивайте свої здібності, досягайте успіхів і будьте гідними громадянами України.

Щастя вам, чистого і мирного неба, сонячних ранків, світлих і неповторних вражень, здоров’я та удачі на життєвих дорогах!

Остання зміна сторінки: 01-06-2021 10:40