Радіон Кіштулинець відзначив державних реєстраторів району

1 липня в Україні відзначається - День державного реєстратора!

Сьогодні, начальник Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець привітав із професійним святом державних реєстраторів Ужгородського району та відзначив почесними грамотами.

Радіон Кіштулинець зауважив, що насправді важко переоцінити вклад державних реєстраторів у розбудову нової сучасної України, де головним є громадянин та його права.

“На державного реєстратора покладено відповідальне завдання – практичне виконання функцій і завдань держави щодо державної реєстрації. Ви сумлінно та професійно виконуєте покладені на вас важливі завдання упродовж багатьох років, тож дякую за вашу роботу та бажаю міцного здоров’я та добробуту, «безвідмовних» реєстраційних дій та привітних заявників, плідної діяльності та нових звершень”, – зазначив начальник Ужгородської РВА.

Остання зміна сторінки: 01-07-2022 12:24