У межах робочої поїздки начальник Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець відвідав Тур’я-Бистрянську гімназію та Тур’я - Бистрянський заклад дошкільної освіти Тур’є-Реметівської сільської ради.

Радіон Кіштулинець оглянув укриття у закладах освіти, ознайомився з матеріально-технічною базою, підготовкою до опалювального сезону, а також присутні обговорили питання створення методичного кабінету.

У Тур’я - Бистрянській гімназії Тур’є-Реметівської сільської ради наявне найпростіше укриття, його місткість 300 осіб, загальною площею 144,1 кв.м, у Тур’я- Бистрянський заклад дошкільної освіти місткість укриття 50 осіб, загальною площею 56 кв.м. Найпростіші укриття для учасників освітнього процесу були обстежені відповідною комісією щодо можливості їх використання для укриття населення. Станом на сьогодні освітні заклади за погодженням Ужгородської РВА функціонують в очному режимі.

Остання зміна сторінки: 28-09-2022 14:42