Радіон Кіштулинець нагородив грамотами двох працівників патрульної поліції

Начальник Ужгородської районної військової адміністрації Радіон Кіштулинець, сьогодні з нагоди Дня Конституції України за особистий внесок у справу боротьби зі злочинністю, зміцнення законності та правопорядку нагородив грамотами двох працівників патрульної поліції Закарпатської області.

Серед нагороджених – старший лейтенант поліції інспектор взводу 1 роти тактико-оперативного реагування управління патрульної поліції в Закарпатській області Департаменту патрульної поліції Наталія Бек, лейтенант поліції інспектор взводу 2 роти тактико-оперативного реагування управління патрульної поліції в Закарпатській області Департаменту патрульної поліції Василь Панкулич.

„Нехай це велике державне свято надихає Вас на нові звершення задля нашої Батьківщини.  Бажаю миру, злагоди, здоров’я, а також  надії та віри в щасливе майбутнє нашої країни. Разом ми сильні та непереможні ”,- зазначив Радіон Кіштулинець.

Остання зміна сторінки: 28-06-2022 14:56