Питання щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати перебувають під постійним контролем керівництва райдержадміністрації

Про погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та про  суб’єктів господарювання фізичних осіб, які мають заборгованість зі сплати заробітної плати і єдиного соціального внеску, що обліковується в податковому органі, йшлося на черговому засіданні тимчасової комісії, яке провів голова комісії, заступник голови Ужгородської райдержадміністрації Віталій Дупин, сьогодні, 10 серпня. У засіданні взяли участь заступник начальника управління економічного розвитку міста, начальник відділу з питань праці та зайнятості населення Ужгородської міської ради Олеся Афанасьєва та представники пенсійного фонду, центру зайнятості населення, державної податкової інспекції ГУДПС у Закарпатській області, управлінь і структурних підрозділів райдержадміністрації. Завдяки злагодженій роботі членів комісії в райдержадміністрації спостерігається позитивна динаміка з погашення заборгованості, зокрема ДП „Ужгородське військове лісництво”,  за інформацією Ужгородської ДПІ ГУ ДПС у Закарпатській області, погасили заборгованість по заробітній платі в сумі 400 тис. грн  65 працівникам. Під час засідання, головуючий поінформував присутніх, що на сьогоднішній день залишається залишається наявна заборгованість з виплати заробітної плати у Великоберезнянському районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг), у ДП „Закарпатський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою”. У  державному підприємстві „Агропромислової фірми „Леанка” ситуація дещо покращилася і є тенденція до зменшення заборгованості, а ТОВ „Транс-Уж” змінили місце реєстрації, в результаті чого облік заборгованості із виплати заробітної плати буде здійснюватися відповідними органами в іншій області.  За результатами засідання прийнято відповідні рішення щодо посилення інформаційно-роз’яснювальної роботи з роботодавцями про своєчасність сплати ЄСВ та погашення  існуючої заборгованості в найкоротші терміни з метою дотримання чинного трудового законодавства.

Остання зміна сторінки: 10-08-2021 15:24