Питання безоплатної передачі майна державної власності благодійним організаціям.розглядалося в райдержадміністрації

Сьогодні, 25 січня 2022 року відбулась нарада при голові Ужгородської районної державної адміністрації Радіону Кіштулинцю з питання безоплатної передачі майна державної власності благодійним організаціям.

В нараді взяли участь: депутат Закарпатської обласної ради Іван Синетар, заступник начальника Південно-Західного міжрегіонального Міністерства юстиції – начальник управління забезпечення примусового виконання рішень у Закарпатській області Південно-Західного міжрегіонального управління юстиції (м. Івано-Франківськ) Віктор Овчинніков,– начальник Ужгородського відділу державної виконавчої служби в Ужгородському районі  Закарпатської області Андрій Плиска, начальник управління адміністративно-господарської діяльності Закарпатської митниці Едуард  Маляр, начальник відділу конфіскованого майна управління адміністративно-господарської діяльності Закарпатської митниці Олена Клікунова та керівник Благодійного фонду «Віра Надія Любов» Римма Митрак.

Депутат обласної ради Іван Синетар, зазначив що наразі питання соціальної необхідності в гуманітарній допомозі для громадських формувань стоїть гостро, що наштовхує на прийняття певних рішень для підтримки та стабілізації ситуації.

Віктор Овчинніков, представник ДПС розповів, що наразі запроваджена та успішно діє спеціальна платформа «СЕТАМ» - система електронних торгів, на якій висвітлені актуальні та майбутні торги, на які є можливість подавати заявки для участі у аукціонах конфіскованого майна.

«Сьогодні ми хочемо зініціювати та запустити таку соціально необхідну методику, як безоплатну передачу майна не тільки органам державної влади, військовослужбовцям та правоохоронцям, а й громадським організаціям та благодійним фондам. Зокрема, мова йде про транспортні засоби для допомоги населенню, яке найбільше потребує соціальної підтримки у вигляді продуктів харчування, медикаментів, догляду тощо. Для цього нам необхідно дійти до спільного рішення та алгоритму дій для можливих майбутніх законодавчих змін, завдяки яким цей механізм буде чітко працювати на благо населення» - зазначив голова райдержадміністрації.

Для презентації «СЕТАМ» - системи електронних торгів арештованого майна, обговорення проблемних питань, висвітлення проблематики соціального напряму та прийняття спільних рішень, було вирішено провести зустріч повторно.

Остання зміна сторінки: 25-01-2022 16:37