![](https://uzh-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/img_6317.jpg?itok=cTaBcT9q)
22 січня 2020 року голова райдержадміністрації Вячеслав Дворський з першим заступником голови райдержадміністрації Мацко Христиною здійснив виїзний прийом громадян у с. Коритняни.
Разом з сільським головою Ігорем Бадидою було обговорено ряд важливих питань, які безпосередньо зачіпають інтереси мешканців села, такі як: водопостачання та водовідведення сіл Кінчеш, Коритняни, ремонт доріг, будівництво амбулаторії в селі Коритняни, питання децентралізації, її перспективи для розвитку громади та інші.
Також, в рамках заходу, голова райдержадміністрації відвідав місцеву школу, зустрівся з керівництвом та педагогічним колективом школи, поспілкувався з учнями та оглянув умови навчання та їдальню навчального закладу.
На порушені питання голова райдержадміністрації надав вичерпні усні роз’яснення.
Остання зміна сторінки: 22-01-2020 19:53