ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Шановні жителі  Ужгородщини!
Щиро вітаємо вас з нагоди великого національного свята нашої державності – 30 – річчям незалежності України!

Ця визначна дата навіки увійшла в історію нашої молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувавши нову епоху в житті українського народу. Цього року День незалежності особливо важливий для нас усіх, адже 30 років незалежності – це справді знакова подія, нашої України – молодої країни з багатовіковою історією.

Хай Ваша самовіддана праця буде вагомим внеском в утвердження та забезпечення прав і свобод кожної людини, у зміцнення  громадянської злагоди, в розбудову демократичної, соціальної, правової держави – України.

Щастя Вам , здоров’я, благополуччя, оптимізму та успіхів у здійсненні всіх планів і сподівань! Щиро бажаємо, щоб у нашому спільному домі панували мир і злагода. Щоб кожен день додавав нам енергії та впевненості у завтрашньому дні.

Остання зміна сторінки: 24-08-2021 09:38