Привітання голови з Днем сержанта Збройних Сил України.

Шановні сержанти і старшини!

Вітаю вас із професійним святом — Днем сержанта Збройних Сил України.

Сержантський корпус є основою сучасного українського війська, опорою для командирів та зразком у виконанні поставлених завдань.

Саме Ви виконуєте відповідальну місію – бойове навчання та виховання особового складу. І це покладає на Вас величезну відповідальність - за життя солдат, за їх психологічний стан та готовність до виконання завдань.

З нагоди свята висловлюю слова вдячності всьому сержантському складу за наполегливу і самовіддану службу українському народові, а вашим сім’ям — за розуміння та підтримку у подоланні труднощів військової служби.

Щиро бажаю вам доброго здоров’я, щастя, нових звершень задля зміцнення військової могутності нашої Батьківщини.

З повагою,

голова Ужгородської районної державної адміністрації                                                                               Радіон Кіштулинець

Остання зміна сторінки: 18-11-2021 10:29