Привітання голови з Днем працівників радіо, телебачення та зв'язку!

Шановні працівники радіо, телебачення та зв'язку! Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого професійного свята.

Вам дісталася захоплююча та водночас дуже відповідальна професія, адже багатомільйонна аудиторія дивиться на події Вашими очами, очікує від Вас оперативного інформування, гострих та актуальних репортажів, ґрунтовної аналітики щодо реалій сьогодення.

Завдяки Вам люди можуть миттєво дізнаватися про все, що відбувається у цьому мінливому світі.

Тож, у цей день хочу подякувати Вам за невтомність, креативність, сумлінну та наполегливу працю.

Бажаю Вам професійного зросту, невичерпної енергії, творчих ідей та втілення їх у життя, натхнення і процвітання.

Хай всі Ваші задуми будуть реалізовані!

З повагою,

голова Ужгородської районної державної адміністрації                                                                                                               Радіон Кіштулинець

Остання зміна сторінки: 16-11-2021 08:15