Привітання голови Ужгородської районної державної адміністрації Радіона Кіштулинця з Днем вчителя!

Шановні працівники освіти Ужгородського району! Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем вчителя.

Справжній вчитель – це покликання душі, це невтомна праця та самопожертва в ім’я світлого майбутнього України.  Завдяки повсякденній та відданій  праці вчителів –  виростають мудрі, справжні патріоти, сини та доньки своєї Батьківщини.

У день свята щиро дякую Вам за добросовісне служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, високий професіоналізм та життєву мудрість.

Бажаю Вам успіхів у вашій благородній педагогічній діяльності, міцного здоров`я, творчої енергії та людської поваги!

Остання зміна сторінки: 03-10-2021 13:50