Привітання голови Ужгородської райдержадміністрації Радіона Кіштулинця з Всеукраїнським днем бібліотек

Шановні працівники бібліотечної сфери!

Щиро вітаю вас з професійним святом духовності, мудрості і знань – Всеукраїнським днем бібліотек!

Бібліотеки - це невід`ємна частина освітнього простору шкіл, університетів та наукових установ. Вони зберігають силу-силенну знань, відкривають можливість людям з різних соціальних прошарків та вікових груп освоювати новітні інформаційні технології, ознайомлюватись із сучасними надбаннями людства, здійснювати подорожі в історичне минуле та зазирати в далеке майбутнє.

Справжніми помічниками та порадниками на шляху до вершин знань і мудрості народу є бібліотекарі – вірні збирачі духовних скарбів, провідники у світ нового і непізнаного.

Шановні працівники бібліотек, дякую вам за наполегливу працю, відповідальність, надійність і вірність обраному фаху.

Прийміть щирі побажання міцного здоров’я, щастя, добробуту, злагоди в сім’ях і колективах. Енергії вам і творчої наснаги, подальших успіхів у вашій вкрай потрібній праці.

З повагою,

голова Ужгородської райдержадміністрації                                                                                  Радіон Кіштулинець

Остання зміна сторінки: 30-09-2021 12:04