Привітання голови райдержадміністрації з Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

Прийміть щирі вітання з нагоди відзначення професійного свята – всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Ваше професійне свято – це ще одна нагода подякувати Вам за майстерність, творчість та активну культурно-просвітницьку діяльність. Ваш талант та відданість роботі збагачує і розвиває безцінні скарби національної культури. Саме завдяки Вашим мистецьким здобуткам народна культура – це краса, гордість і незмінне багатство України.

Бажаю Вам міцного здоров’я, безмежного щастя, родинного тепла, великих творчих успіхів та мистецьких злетів. Нехай втіляться в життя всі Ваші життєві плани, ідеї і мрії.

З повагою,

голова Ужгородської районної державної адміністрації                                                                     Радіон Кіштулинець

Остання зміна сторінки: 09-11-2021 08:50