Привітання голови райдержадміністрації з Днем захисників та захисниць України

Шановні жителі Ужгородського району, захисники та захисниці України!

14 жовтня об’єднує величні свята – день Українського козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці, державне свято – День захисників та захисниць України.

Поєднання цих святкувань - це символічний, непорушний зв’язок багатьох поколінь захисників та захисниць від славетної козацької доби до сучасності. Адже за багатовікову історію українського народу не один раз його сини та дочки ставали на захист рідної землі.

У цей день я дякую всім, чия мужність і звитяга є зразком самовідданості та патріотизму. Всім, хто зі зброєю в руках боронили і боронять сьогодні нашу землю. Всім волонтерам, які стали своєрідними «мирними воїнами» і надійними захисниками в тилу. Усім борцям за українську Незалежність – від козацьких часів і до сьогодні, які присвятили свої життя служінню українському народу.

Бажаю, Вам, міцного здоров’я на довгі роки, злагоди, добра і миру, успіхів, незгасимої енергії, завзяття та сили, душевного спокою й покровительства Пресвятої Богородиці в усіх справах та починаннях. Мирного неба над головою усім нам. Нехай Пресвята Богородиця береже Україну під своїм Покровом.

З повагою,

голова Ужгородської районної державної адміністрації