Привітання голови райдержадміністрації Радіона Кіштулинця з Днем Збройних Сил України

Шановні військовослужбовці, захисники України!

Прийміть щирі вітання з професійним святом - Днем Збройних Сил України.

Збройні Сили України – це армія сильних, відважних, мужніх захисників, які до останнього подиху готові захищати рідну землю і які є прикладом незламності духу, самовідданості та віри в рідну державу, в її майбутнє.

Дякую за доблесну службу всім військовослужбовцям, учасникам АТО, ветеранам, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів. Щиро бажаю нашим захисникам віри у перемогу, міцного здоров’я, військової вдачі, впевненості у свої сили, нескінченної енергії, мужності та відваги у військовій службі в ім'я єдиної, суверенної та незалежної України.

З повагою,

голова Ужгородської районної державної адміністрації                                             Радіон Кіштулинець

Остання зміна сторінки: 06-12-2021 09:13