Пройшов день відкритих дверей в Ужгородській центральній районній бібліотеці

Сучасна бібліотека - це багатофункціональний інформаційний інтелект-центр, це місце не лише отримання інформації, а й спілкування, де завжди існує комфортна атмосфера для проведення змістовного дозвілля.

В рамках відзначення Всеукраїнського дня бібліотек 29 вересня в Ужгородській центральній районній бібліотеці пройшов день відкритих дверей «Цікаві таємниці в книжковій скарбниці». З користувачами молодшого шкільного віку провели флешмоб «Разом з книгою ми відкриваємо світ». У читальній залі районної бібліотеки оформлена виставка - інсталяція «Я люблю читати». У бібліотеках-філіях сіл пройшли акції «Стань читачем сьогодні».

У цей день щиро вітаємо всіх бібліотекарів із професійним святом! Бажаємо вам добра, міцного здоров’я, творчої наснаги, відчуття впевненості у необхідності своєї справи. Щастя та добробуту вам і вашим родинам!

Остання зміна сторінки: 30-09-2020 10:29