Проєкт ЮНІСЕФ "Поруч"стартував у місті Ужгород на стадіоні „Спартак”

Проєкт ЮНІСЕФ "Поруч", сьогодні, 9 червня  стартував у місті Ужгород на стадіоні „Спартак”.

Відкрив захід начальник Ужгородської районної військової адміністрації Радіон Кіштулинець : „ У воєнний час дуже важливо, щоб діти продовжували всебічно розвиватись і відволікатись від негативних подій та емоцій.​​​​ Щиро дякую партнерам проєкту, Закарпатській асоціації футболу за сприяння в організації такого заходу.”

Під час заняття діти були розподілені на три локації, де з ними спілкувалися тренери, психологи та медики. Зокрема, останні розповідали про здорове і нездорове харчування, про те, як мати високий імунітет. Усе заради того, аби допомогти юнакам впоратися з жахіттями війни та адаптуватися на новому місці.

„Майже усі учасники нашого сьогоднішнього дійства – діти з внутрішньо переміщених родин, тобто переселенці. Приємно, що ми змогли хоч трішки відволікти цих дітей та їхніх батьків від проблем, розважити, надати психологічну підтримку”,- зазначив Радіон Кіштулинеь.

Під час проведення заходу діти мали можливість посмакувати корисними ранковими сніданками, отримати позитивні емоції та приємні враження.

Остання зміна сторінки: 09-06-2022 16:03