Проєкт ЮНІСЕФ „Поруч” на території Турянської долини Ужгородського району.

Цими вихідними колектив ужгородського проєкту „Поруч” провів одночасно дві сесії у Порошківському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів. Відкрив захід начальник Ужгородської районної військової адміністрації Радіон Кіштулинець, до нього також приєдналися голова Тур’є-Реметівської сільської ради Надія Девіцька, Закарпатський обласний депутат Роман Сарай, який підготував для дітей громади солодкі й корисні подарунки та депутат Ужгородської районної ради Петро Грицик.

Традиційно та тезисно, на початку заходу присутнім розповіли історію футболу колишнього Перечинського району і про заслуги визначних футбольних особистостей. Також під час урочистого відкриття член виконкому ЗАФ, голова Ужгородської районної асоціації футболу Іван Ковач вручив м’ячі директору Порошківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів.

Веселого настрою та позитивних емоцій учасникам додали виступи танцювальних колективів «Турянська долина» та «Невгамовні».

Самі ж заняття відбувалися на різних ігрових локація:

1. "Територія безпеки" - спрямована на покращення психоемоційного стану, зняття напруги та стабілізації.

2."Спортивна" - футбольні ігри та фізична активність.

3. "Здоров'я та безпека", на якій діти мали можливість отримати нові та корисні для здоров'я знання.

Насамкінець, сфотографувавшись на згадку, дітки отримали солодощі.

Нагадаємо, відновлення через спорт – новий напрямок спільного проєкту МОН і ЮНІСЕФ – „Поруч”, який має на меті забезпечити психосоціальну допомогу дітям, молоді та сім’ям, які постраждали від війни.

Спортивну складову проєкту реалізують благодійний фонд «Розвиток футболу України» у партнерстві з Українською асоціацією футболу та за підтримки Дитячого фонду УЄФА.

На території Ужгородського району проєкт реалізується за підтримки Закарпатської асоціації футболу.

Остання зміна сторінки: 27-06-2022 10:49