Проєкт «ПОРУЧ» розширює свою географію на Ужгородщині!

Сьогодні, 23 червня в селі Сторожниця, Холмківської територіальної громади відбулися заняття нового напрямку спільного проєкту МОН і ЮНІСЕФ – «ПОРУЧ», який має на меті забезпечити психосоціальну допомогу дітям, молоді та сім’ям, які постраждали від війни. Традиційно відкрив захід начальник Ужгородської районної військової адміністрації Радіон Кіштулинець.

В ігровій формі з дітьми працювали психологи, вчителі фізичної культури та медичні волонтери.

Нагадаємо, що проєкт по Ужгородському району проводиться за підтримки  Закарпатської  асоціації футболу. Спортивну складову реалізують благодійний фонд «Розвиток офутболу України» у партнерстві з Українською асоціацією футболу та за підтримки Дитячого фонду УЄФА.

Остання зміна сторінки: 23-06-2022 14:25