Проєкт "ПОРУЧ" - ПІДТРИМКА І ВІДНОВЛЕННЯ ЧЕРЕЗ СПОРТ.

Проєкт ЮНІСЕФ "ПОРУЧ", вдруге відбувся у Великоберезнянській громаді Ужгородського району. Близько 50 дітей відвідали активності 27 та 28 сесії проєкту.

Участь в урочистостях взяв і заступник начальника Ужгородської РВА Віталій Дупин.

Мета проєкту - надання психосоціальної підтримки вразливим категоріям дітей і молоді за допомогою спорту, зокрема футболу, як інструмента досягнення цілей.

Працювали різні ігрові локації:

1. "Територія безпеки" - спрямована на покращення психоемоційного стану, зняття напруги та стабілізації.

2."Спортивна" - футбольні ігри та фізична активність.

3. "Здоров'я та безпека", на якій діти мали можливість отримати нові та корисні для здоров'я знання.

Під час проведення заходу діти мали можливість посмакувати корисними ранковими сніданками та отримали приємні враження.

Загалом, спорт і футбол, зокрема - це фантастичний інструмент для психосоціальної допомоги дітям, розвитку фізичного й психічного здоров'я, соціальних, життєвих навичок і цінностей, що вкрай актуально для їх життя в сучасній Україні.

Остання зміна сторінки: 15-08-2022 15:42