Проводиться перевірка виконання карантинних заходів

Сьогодні на території Тисаагтелекської, Есенської та Малодобронської сільських рад району працівниками поліції спільно з головами сільських рад та завідувачем сектору цивільного захисту райдержадміністрації проводиться комплекс заходів щодо дотримання самоізоляції всіх, хто повернувся з-за кордону. Всі вони підписали згоду на добровільну ізоляцію на 14 днів. Перевірка виконання режиму самоізоляції проводиться відповідно до норм Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)».

Щодня оперативним штабом здійснюється опрацювання списків осіб, які повернулися з-за кордону та потребують самоізоляції. Такі списки передаються в сільські ради та поліцію.  За  останні 3 тижні на території району 550 осіб прибули із-за кордону, які перебувають вдома на добровільній самоізоляції.

Звертаємось до жителів району дотримуватись простих правил карантину, які насправді рятують життя.

Остання зміна сторінки: 28-03-2020 14:27