![](https://uzh-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/118088712_921376505003246_3312104463347724616_n.jpg?itok=xkZ4obJN)
18 серпня здійснено комісійний виїзд по готовності закладів загальної середньої освіти району до початку нового 2020-2021 навчального року. Відвідані Киблярівська, Дубрівська, Чертезька, Анталовська ЗОШ І-ІІ ступенів, Лінцівський ліцей, Р.Комарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Протягом літнього періоду у закладах освіти проведені поточні ремонти у класних приміщеннях. У Лінцівському ліцеї облаштовано приміщення для дошкільного підрозділу, закуплено та установлено нове обладнання для потреб дошкільного відділення. У Киблярівській ЗОШ тривають завершальні роботи по облаштуванню внутрішніх вбиралень. У Дубрівській ЗОШ продовжуються роботи з капітального ремонту по заміні даху та перекриття.
Остання зміна сторінки: 18-08-2020 20:07