Проводяться рейди щодо дотримання карантинних заходів

Сьогодні, 29 березня в населених пунктах Ужгородського району: Середнє, В.Добронь, Тарнівці, Шишлівці, Галоч, Сюрте та Тийглш проведено комплекс заходів щодо дотримання карантину особами, які повернулися з-за кордону.

Так, перевіряли самоізоляцію людей члени оперативного штабу з питань запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, працівники поліції та медики, з якими зранку заступник голови ОДА Ігор Шинкарюк провів інструктаж, на якому був присутній голова райдержадміністрації Вячеслав Дворський.

Також робочою групою перевірено порядок дотримання карантинних заходів в храмах району.

Такі рейди влада обіцяє проводити постійно. Нагадаємо, що зараз на обліку в районі перебуває більше 550 осіб, що повернулися додому з-за кордону. Згідно з чинним законодавством за порушення правил карантину особа може бути притягнена до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу.

Остання зміна сторінки: 29-03-2020 13:42