Проведено зустріч щодо захисту прав дітей

На виконання протокольного рішення засідання Міжвідомчої комісії з питань охорони дитинства 13 березня в райдержадміністрації відбувся круглий стіл щодо взаємодії райдержадміністрації та Баранинської ОТГ з питань дотримання прав та інтересів дітей на території району. Участь в засідання взяли голова райдержадміністрації Вячеслав Дворський, заступник голови Рената Манайло-Приходько, начальники служб у справах дітей райдержадміністрації Ірма Коста та Баранинської ОТГ Наталія Пустовар,  заступник начальника Ужгородського управління ГУ ДПС Юрій Орел.

Приводом для зустрічі стала поширена у соціальній мережі Facebook інформація, яка зачіпає інтереси та права малолітньої особи, що проживає на території Баранинської ОТГ. Увага присутніх була зосереджена на недопущення ризику потрапляння дитини в умови соціального сирітства. Обговорили можливі шляхи, механізм та способи вирішення порушеного питання. Проведено індивідуальні консультації з питань захисту прав дітей, підтримки сімей з дітьми, взаємодії суб’єктів соціальної сфери. Прийнято ряд рішень, спрямованих на підвищення рівня соціальної безпеки дітей, на попередження ситуацій, здатних поставити під загрозу їхнє здоров'я і життя.

Остання зміна сторінки: 13-03-2020 13:09