Проведено перевірку дотримання протиепідемічного режиму

Сьогодні на території району проведені позапланові перевірки (рейди) дотримання карантинних обмежень для протидії поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) при здійсненні торгівлі.

Зокрема комісія у складі працівників Держпродспоживслужби, поліції та райдержадміністрації перевірили ринки Краснодонців («Семераміда», «Каслекс») та заклади торгівлі в окремих населених пунктах району щодо дотримання карантинних обмежень та протиепідемічних вимог суб’єктами господарювання в період карантину.

При перевірці грубих порушень не виявлено. На входах наявні диспансери з антисептиками, проводиться безконтактний температурний скринінг. Відстань між робочими місцями витримується. Відвідувачі та продавці допускаються в масках. Зафіксовано окремі випадки перебування відвідувачів  без захисних масок, з якими проведено розяснювальну роботу та надано усні зауваження.

Штрафні санкції за порушення карантинних обмежень стартують від 17 тисяч гривень. Звертаємось до жителів району дотримуватись простих правил карантину, які насправді рятують життя.

Остання зміна сторінки: 20-06-2020 16:40