![](https://uzh-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/img-8325.jpg?itok=86g2QVwr)
Відповідно до розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Ужгородської райдержадміністрації 08.07.2020 №26 «Про організацію додаткових протиепідемічних заходів щодо мінімізації поширення коронавірусної хвороби COVID-19 в місцях компактного проживання ромського населення», 09 липня 2020 року Ужгородською міськрайонною філією державної установи „Закарпатський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України”, за участі Галоцької сільської ради проведено дезінфікуючі заходи в місцях компактного проживання ромського населення на території вищезазначеної сільської ради.
Остання зміна сторінки: 09-07-2020 16:53