Проведення інформаційної кампанії з громадами щодо вакцинації проти COVID-19

За ініціативи голови Закарпатської обласної державної адміністрації Віктора Микити, керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території Ужгородського району, заступник голови Ужгородської районної державної адміністрації Віталій Дупин в складі комунікативної групи щодо вакцинальної кампанії в Закарпатті спільно з представниками ЮНІСЕФ в Україні та в м. Ужгород здійснили візит у Іршавську й Керецьківську територіальні громади Хустського району.

Метою поїздки було проведення інформаційної кампанії з громадами щодо вакцинації проти COVID-19 та поліомієліту, адже тут одні з найнижчих у регіоні показники імунізації проти коронавірусу й виконання планових щеплень.

Показник імунізації проти коронавірусу в громадах залишається недостатнім. Зараз в Іршавській і Керецьківській ТГ пройшли повний курс вакцинації менше 20% населення.

У контексті проведення масштабної інформаційної кампанії у громадах облдержадміністрація активно співпрацює з органами місцевого самоврядування, МОЗ, нашими надійними міжнародними партнерами. Однак важливо, щоб лікарі, лідери думок та самі закарпатці долучалися до цих заходів”, — зазначив начальника управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Закарпатської облдержадміністрації Роман Молдавчук.

„В умовах сьогодення вакцинація є надзвичайно важливою, бо побороти COVID-19 лише засобами індивідуального захисту практично неможливо. На моє переконання, щеплення проти COVID-19 є єдиною можливістю повернутися до нормального звичного для нас життя”, - запевнив заступник голови райдержадміністрації Віталій Дупин.

Консультантка з комунікацій ЮНІСЕФ Україна Світлана Кісільова наголосила на важливості проведення щеплень проти поліомієліту.

Вакцинація — це єдиний спосіб захистити наших дітей від небезпечної хвороби. Спалахи поліовірусу, виявлені минулого року в Україні, є наслідком саме низького рівня імунізації, — зауважила Світлана Кісільова.

Також у межах поїздки члени комунікативної групи спільно з представниками ЮНІСЕФ в Україні та в м. Ужгород поспілкувалися з лікарями амбулаторії загальної практики сімейної медицини в Іршаві, збудованої в межах президентської програми Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Комунікативна група щодо вакцинальної кампанії в Закарпатті планує й надалі здійснювати такі візити у територіальні громади області, адже інформаційно-роз'яснювальна робота щодо вакцинації проти COVID-19 з населенням – ефективна та серед пріоритетів.

Остання зміна сторінки: 13-01-2022 16:57