Проект «Поруч»: на черзі Великодобронська громада

На Ужгородщин триває реалізація спільного проекту Міністерства освіти і науки України та ЮНІСЕФ «Поруч», спортивну складову якого реалізовують благодійний фонд «Розвиток футболу України» в партнерстві з Українською асоціацією футболу за підтримки Дитячого фонду УЄФА.

Цими вихідними у будинку милосердя «Добрий самаритянин», що у Великій Доброні дві команди інструкторів провели заняття для жінок та дівчат, які тут проживають та хлопців із Великої Доброні та сусідніх сіл.

Заняття розпочались із урочистого відкриття та вітальних слів начальника Ужгородської РВА Радіона Кіштулинця, депутата обласної ради, голови Закарпатської асоціації футболу Івана Дурана, голови Ужгородської районної асоціації футболу Івана Ковача та керівника закладу Андріани Катко.

У рамках допомоги районним асоціаціям, яку ініціював голова ЗАФ, Іван Ковач вручив Андріані Катко м’ячі.

Під час заняття діти були розподілені на три локації «Спортивна» «Здоров’я та безпека» «Територія безпеки», де з ними спілкувалися тренери, психологи та медики.

А насамкінець провели товариський поєдинок. Усі учасники активностей отримали позитивний настрій та подарунки, передбачені проєктом.

Остання зміна сторінки: 01-08-2022 13:19