Продовжується розробка стратегій розвитку територіальних громад Ужгородського району

В Середнянській територіальній громаді розпочато роботу над розробкою стратегії розвитку на період до 2027 року. 16 листопада відбулось перше засідання робочої групи, в якому взяв участь голова Ужгородської районної державної адміністрації Радіон Кіштулинець. Під час засідання було обговорено організаційні аспекти та завдання стратегії розвитку громади.

Методична допомога в розробці стратегічного документу здійснюватиметься представниками міжрегіонального офісу Закарпатського регіонального відділення Асоціації міст України „Карпатський Єврорегіон-Україна”, виконавчий директор якого Олег Лукша ознайомив присутніх з методологією та напрямками подальшої роботи. «Громада повинна ефективно відповідати зовнішнім викликам, таким як підвищення мобільності трудових ресурсів, посилення конкуренції за інвестиції та розвиткові ресурси. Відповіддю на ці та деякі інші виклики може стати перспективне планування розвитку громади. У цьому контексті важливим є не тільки результат (планувальний документ), скільки сам процес його створення за участі широкого кола зацікавлених сторін – представників різних населених пунктів, різних підприємств, установ та організацій. Стратегія не націлена визначити всі проблеми громади, вона  є якісною тоді, коли є план заходів і має бути функціональною та управлінською» – зазначив Олег Лукша.

Остання зміна сторінки: 17-11-2021 11:11