Продовжуємо надавати гуманітарну допомогу закладам охорони здоров’я

Щоденно сотні і тисячі людей потребують якісної та повноцінної медичної допомоги. Тяжкі хвороби, побутові та професійні травми, нещасні випадки – це лише короткий перелік тих проблем, з якими стикається наше населення, адже в країні війна, а це постійні обстріли, травми, поранення. Отже, велика кількість людей була змушена покинути власні домівки і знайти прихисток у нашому регіоні не тільки у вигляді житла, але і в отриманні медичних послуг.

Саме через бажання допомогти тим хто цього найбільш потребує, ми підтримуємо медичні заклади Ужгородщини та надаємо їм допомогу.

Завдяки співпраці з обласним благодійним фондом „Дім милосердя” начальник Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець  передав гуманітарний вантаж у КНП "Ужгородська міська багатопрофільна клінічна лікарня" Ужгородської міської ради, а саме 10 холодильників та ліжко з електроприводом.

Ми не зупиняємось і  надалі спільно з  благодійними організаціями та  фондами будемо надавати гуманітарну допомогу закладам охорони здоров’я з метою підтримки їх безперебійної роботи.

Остання зміна сторінки: 25-07-2022 15:39