Продовжуємо допомагати тимчасово внутрішньо-переміщеним особам

Щодня тисячі людей, рятуючись від постійних обстрілів, змушені шукати безпечне місце чимдалі від зони активних бойових дій. Хтось знайшов прихисток за кордоном, а хтось на заході країни, зокрема на Ужгородщині.

Для того, щоби допомогти тимчасово внутрішньо-переміщеним особам  адаптуватися до життя на новому місці, начальник Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець передав до територіальних громад району чергову партію гуманітарної допомоги. Баранинська та Перечинська територіальні громади отримали продукти харчування, які в майбутньому  будуть передані на потреби ВПО, а також Перечинській громаді передано продуктові набори,  які найближчим часом поїдуть до наших мужніх воїнів.

„Завдяки допомозі  благодійної організації „Закарпатський обласний благодійний фонд дітей та інвалідів „Співчутття” у нас є можливість допомагати і підтримувати як військовослужбовців, так і людей, котрі постраждали від війни. У цей складний час ми повинні своєю увагою максимально підтримати всіх, хто тимчасово проживає в нашому районі”, - зазначив Радіон Кіштулинець.

Спільно працюємо задля однієї мети – перемоги!

Остання зміна сторінки: 12-07-2022 13:22