Проблемні питання щодо передачі внутрішньогосподарських меліоративних систем обговорили сьогодні в Ужгородській районній військовій адміністрації

Проблемні питання щодо передачі внутрішньогосподарських меліоративних систем, шо знаходилися на території колишніх сільських рад Тур‘є-Реметівської територіальної громади, а саме: Тур’є-Реметівської, Порошківської, Тур’є-Пасіцької, Тур’є-Бистрянської та Тур’є-Полянської сільських рад обговорили сьогодні в Ужгородській районній військовій адміністрації.

На нараді були присутні начальник Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець, голова Тур’є-Реметівської сільської ради Надія Девіцька, начальник Головного управління держгеокадастру у Закарпатській області Світлана Бокша,

представники Ужгородської окружної прокуратури Закарпатської області та Ужгородського міжрайонного управління водного господарства.

На даний час, внутрішньогосподарські меліоративні системи, що знаходяться на території Тур’є-Реметівської сільської територіальної громади не забезпечують функцію меліорації, оскільки впродовж останніх десятиліть роботи щодо поточного та капітального ремонтів не проводилися.

Отож, присутні на нараді обговорили кожен етап проведення процедури, взяття громадою на баланс та реєстрації права власності даних систем у відповідності до чинного законодавства. Відбулась нарада у форматі живого діалогу.

Остання зміна сторінки: 19-10-2022 14:46