Про збереження лісових насаджень та призупинення самовільних вирубок на території Ужгородського району йшлося на нараді при голові

Голова Ужгородської районної державної адміністрації Радіон Кіштулинець провів робочу зустріч з представниками Ужгородського районного управління поліції ГУНП  у Закарпатській області, директором ДП „Ужгородське лісове господарство” Ярославом Кополовцем та головами ромської общини на території Ужгородського району щодо дотримання правопорядку ромським населенням та незаконної вирубки деревини.

В ході наради йшлося про нагальні питання і завдання з їх вирішення у питаннях, про збереження лісових насаджень та призупинення самовільних вирубок на території Ужгородського району.

Про ситуацію з незаконної вирубки лісових насаджень та незаконного обігу деревини на території Ужгородського району доповів директор ДП „Ужгородське лісове господарство” Ярослав Кополовець.

Голова Ужгородської райдержадміністрації зазначив, що  для подолання  проблеми потрібна постійна, спільна робота місцевих органів влади, правоохоронних органів, лісників та громади.

За результатами наради ухвалено рішення та механізм налагодження співпраці щодо вжиття заходів по незаконним  вирубкам лісу.

Остання зміна сторінки: 17-01-2022 16:40