Про утилізацію сміття говорили на робочій зустрічі

Сьогодні в райдержадміністрації відбулась робоча зустріч керівництва району з директором регіональної асоціації органів місцевого самоврядування «Закарпаття – за чисте довкілля» Суран Володимиром Григоровичем  щодо обговорення питання утилізації твердих побутових відходів.

На сьогоднішній день утилізація промислових і побутових відходів є однією з найбільш гострих проблем екологічної сфери Закарпаття, в тому числі Ужгородщини. Накопичення твердих побутових відходів є однією з основних проблем сьогодення. Для повного збирання та сортування сміття, необхідно побудувати сортувально-переробні комплекси, адже це є ефектиним еколого-економічним механізмом розвитку регіону.

Регіональною асоціацією органів місцевого самоврядування «ЗАКАРПАТТЯ – ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ» розроблено проект будівництва заводів по збору, сортуванню та переробці комунально-побутових відходів на території Закарпатської області, який найближчим часом буде презентовано  громаді району.

Остання зміна сторінки: 14-07-2020 16:46