ПРО СИТУАЦІЮ ЩОДО ПОШИРЕННЯ COVID-19 ГОВОРИЛИ НА НАРАДІ В ОДА

14 серпня 2020 року голова райдержадміністрації Вячеслав Дворський, перший заступник голови райдержадміністрації Христина Мацко, завідувач сектору цивільного захисту Роман Малко, головний лікар Ужгородського районного Центру ПМСД Ужгородської районної ради  Шинкаренко Лариса та в.о. головного лікаря Ужгородської районної лікарні Мушак Наталія   взяли участь в селекторній нараді з питань поширення COVID-19 в Закарпатській області під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Олега Коцюби. На нараді піднімали проблемні питання та причини стрімкого збільшення захворювань на коронавірусну інфекцію. В ході наради обговорили алгоритм подальших дій, з метою зменшення ризику захворюваності на COVID-19 в Закарпатті.

Остання зміна сторінки: 14-08-2020 16:58