Про допомогу Агенції регіонального розвитку у розробці власного бізнес плану розповів Михайло Лаба

До обговорення проблемних питань розширеної наради з головами місцевих рад територіальних громад, яка відбулась сьогодні в Ужгородській районній військовій адміністрації, долучився депутат Закарпатської обласної ради, голова Агенції регіонального розвитку Закарпатської області Михайло Лаба.

Під час представлення проекту "єРобота в "Дії" на отримання гранту від держави на розвиток бізнесу який надасть змогу кожному, хто має бажання, навички та план запустити власну справу або розширити свій бізнес, Михайло Лаба зазначив, що Агенція готова допомогти у розробці власного бізнес плану, співпрацювати та надавати консультації для подання заявки на порталі Дія. Адже завдяки співпраці з Агенцією та території Ужгородського району вже реалізовано декілька проектів.

Кожне питання порядку денного, яке обговорювалось, в тому числі й у формі дискусії, є важливими та актуальними, тому будуть знаходитись на контролі у керівництва району.

Остання зміна сторінки: 11-07-2022 10:54