Презентація-показ Міжнародної комплексної пересувної виставки про 100 днів війни росії проти України

Сьогодні  у фойє Закарпатського обласного музично-драматичного театру відбулась презентація-показ Міжнародної комплексної пересувної виставки про 100 днів війни росії проти України.

Участь у заході також взяли начальник Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець та  перший заступник начальника Ужгородської РВА Христина Мацко.

Виставка «Нескорена Україна – 2022» складається з 5-ти компонентів це фотографії воєнної доби на стендах та інсталяціях, інформаційні узагальнення; приклади креативних рішень у бізнесі та підприємництві, образотворчому і плакатному мистецтві, навіяні темами війни; малюнки дітей різних вікових категорій громад Закарпаття; відеоролики, відеокліпи та пісні українців, створені чи написані упродовж 100 днів війни; промоція потреб і можливостей інвестування у відбудову та розвиток України і зокрема Закарпаття.

Міжнародна виставка про 100 днів війни росії проти України підготовлена для демонстрації та проведення у 15 містах – побратимах і партнерах прикордонних регіонів Словаччини, Польщі, Румунії і Угорщини в рамках ініціативи «Європейські маршрути задля перемоги».

Ініціатива «Європейські маршрути задля перемоги» підтримана мережами міст-побратимів, агенцій регіонального розвитку та інших неурядових організацій і зокрема ротарі-клубів прикордонних територій країн-сусідів Карпатського регіону.

Остання зміна сторінки: 30-06-2022 16:37