Представлено Публічний звіт голови райдержадміністрації

Сьгодні, 23 лютого 2022 року Радіон Кіштулинець - голова Ужгородської РДА представив Публічний звіт про роботу Ужгородської районної державної адміністрації за 2021 рік, мета якого - належне інформування громадськості про підсумки діяльності, забезпечення належної прозорості та підзвітності районної державної адміністрації.

У заході взяли участь Віталій Дупин-заступник голови Ужгородської РДА, голова Ужгородської районної ради Юрій Фрінцко, начальник Ужгородської державної податкової інспекції ГУ ДПС у Закарпатській області Василь Пацкан, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, а також у режимі відеоконференцзв’язку були підключені голови територіальних громад району.

Радіон Кіштулинець детально проаналізував роботу кожної галузі, презентував інформацію про проведені заходи, виконані завдання та їх результати, використані кошти районного бюджету та інші питання щодо діяльності Ужгородської райдержадміністрації у 2021 році. Окремо зупинився на основних векторах розвитку району у 2022 році.

„Ужгородський район відчуває позитивні наслідки реформ, які проводяться в державі Урядом за підтримки Президента України та спрямовані на підвищення рівня життєзабезпечення населення, якості надання послуг, руху країни до Європейських стандартів, а також дякую усім, хто допомагав, допомагає і допомагатиме нам досягати поставлених цілей на шляху до основної нашої мети - покращення добробуту громади району. У нас є підстави з впевненістю дивитися у майбутнє.

Дякую за увагу та сподіваюсь на плідну співпрацю у поточному році!”,- зазначив голова райдержадміністрації Радіон Кіштулинець.

Остання зміна сторінки: 23-02-2022 13:38