Представлення нового керівника державного підприємства „Ужгородське лісове господарство”

Сьогодні, 27 червня відбулося представлення нового керівника державного підприємства „Ужгородське лісове господарство”. Ним став Василь Синичка.

У представленні взяли участь начальникУжгородської районної військової адміністрації Радіон Кіштулинець, народний депутат України команди Президента Михайло Лаба, голова Ужгородської районної ради Юрій Фрінцко та колектив Ужгородського лісгоспу.

Ознайомив присутніх із наказом Державного агентства лісових ресурсів України про призначення директора перший заступник - головний лісничий Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Павло Ванджурак.

Начальник Ужгородської районної військової адміністрації Радіон Кіштулинець привітав нового директора з призначенням та побажав успіхів у роботі та наголосив на подальшій тісній співпраці і висловив надію на те, що лісова галузь і надалі надаватиме значної уваги соціальній складовій.

Остання зміна сторінки: 27-06-2022 11:40