ПрАТ  «Закарпаттяобленерго» надає роз’яснення щодо роботи вуличного освітлення

Час від часу на адресу ПрАТ «Закарпаттяобленерго» надходять звернення від споживачів з приводу вуличного освітлення в населених пунктах області. Приміром, хтось просить встановити додаткові опори для ліхтарів, ще хтось повідомляє про освітлені вдень вулиці, а впродовж останніх днів, відколи відновлене цілодобове електропостачання, просить ввімкнути освітлення на тій чи іншій вулиці в різних населених пунктах. З цього приводу ПрАТ «Закарпаттяобленерго» інформує.

Згідно зі статтею 10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» (зі змінами) та Правил благоустрою території населеного пункту (далі – Правила), Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо благоустрою населених пунктів», питання благоустрою населених пунктів, в тому числі в частині роботи зовнішнього освітлення, покладено на органи місцевого самоврядування.

Отже, питання забезпечення освітлення вулиць міст, селищ і сіл – виключно в компетенції органів місцевого самоврядування (міської, сільської чи селищної ради). Наприклад, в місті Ужгороді це питання належить до компетенції Департаменту комунального господарства Ужгородської міської ради. Тобто, ПрАТ «Закарпаттяобленерго» не встановлює вуличне освітлення, не контролює його роботу, а працює з комунальними підприємствами, які надають відповідні послуги, на договірних умовах.

Також нагадуємо, що з приводу будь-яких питань, що входять до компетенції оператора системи розподілу, споживачі можуть звернутися до кол-центру ПАТ «Закарпаттяобленерго» за номером 0-800-50-16-20. Дзвінки на цей багатоканальний номер зі стаціонарних та мобільних телефонів на території України для споживачів є безкоштовними. Працює кол-центр цілодобово.

Звертаємо увагу мешканців Закарпаття, що окремі випадки припинення енергопостачання описані за посиланням: https://bit.ly/30zmPQN. Так само там вказано, куди звертатися в тому чи іншому випадку.

Пресслужба ПрАТ «Закарпаттяобленерго»

Остання зміна сторінки: 17-02-2023 15:30